Szkolenia z mezoterapii

Mezoterapia jest bezpieczną, naturalną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Ponadto jest idealna dla skóry suchej, odwodnionej i matowej. Zabieg można stosować na całą twarz, szyję, klatkę piersiową i ręce. Proces mezoterapii obejmuje serię niezwykle powierzchownych mikroigiełek do naskórka, co pozwala na transport produktów do warstwy skórnej, gdzie zachodzi interakcja komórkowa. Użycie bardzo delikatnej igły do lekkiego złamania powierzchni skóry w celu odżywienia i odmłodzenia skóry, sprzyja produkcji kolagenu, wzmacnia włókna elastynowe i stymuluje metabolizm. Chcesz uzupełnić swoją ofertę o ten zabieg? Koniecznie wybierz się więc na szkolenia z mezoterapii, które rozwiną Twoje umiejętności i pozwolą poszerzyć zakres świadczonych usług.

Mezoterapia to bardzo skuteczny zabieg odmładzający, zastępujący kwas hialuronowy, który zapewnia głębokie nawilżenie, korzyści tonizujące i regenerację komórek. Przezskórne dostarczanie witamin, minerałów i aminokwasów, które zmniejszają się wraz z wiekiem, zapewnia skórze odżywienie i właściwości przeciwstarzeniowe. Zabiegi pozwalają na ujędrnienie zwiotczałej skóry, redukują drobne zmarszczki i naprawiają wolne rodniki.

botox

Jednak zabieg mogą wykonywać tylko osoby, które ukończyły szkolenia z mezoterapii. Nieprawidłowo przeprowadzany proces może być tragiczny w skutkach. Szkolenia z mezoterapii uczą, jak odpowiednio dobierać produkty do rodzaju skóry, aby efekty były jak najlepsze. Ponadto w czasie kursów uczestnicy mogą poznać wskazania i przeciwwskazania do wykonania mezoterapii oraz przebieg opieki po zabiegowej. Profesjonalne szkolenia z mezoterapii zapewniają także demonstracje na żywo, która ukazuje kolejność realizacji poszczególnych działań.

Z racji tego, że aby osiągnąć widoczne rezultaty, zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów. To do zadań kosmetyczki należy sprecyzowanie ilości potrzebnych powtórzeń, co może ocenić na podstawie wiedzy zdobytej podczas szkolenia z mezoterapii.

Cele szkolenia z mezoterapii:


źródła:
https://www.coriocs.pl/kursy/mezoterapia/